USAID доставив навантажувачі до групи компаній ІМК

Зміцнення логістики аграрного експорту, АГРІ-Україна
29 Грудня 2023

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) продовжує зміцнювати спроможність українських агроекспортерів. Цього тижня Проєкт USAID доставив два фронтальних навантажувачі на один із зернових елеваторів групи компаній “ІМК”.

Кожен навантажувач може щодня завантажити до 500 тонн зерна. Склади на цьому елеваторі не обладнані системами механізованого завантаження та вивантаження зерна, і використання сучасного обладнання допоможе оптимізувати цей процес.  

У жовтні 2023 року, Проєкт USAID також закупив для потреб ІМК шість фронтальних навантажувачів, три автомобільні ваги та три генератори потужністю 600 кВт кожен.  

Використання обладнання дозволить ІМК збільшити обсяг експорту зерна, до 100 000 тонн на рік, що збільшить загальний експорт зерна на 25% порівняно з 2022 роком. 

Закупівля обладнання відбувається в рамках Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні (АГРІ-Україна), яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку, для пом’якшення глобальної продовольчої кризи, що загострилася через жорстоку війну росії проти України.