В Івано-Франківську відбудеться другий всеукраїнський Brave Summit

27 Червня 2023

У програмі чотири панельні дискусії, нетворкінг, близько 20 спікерів з бізнес-середовища та сектору публічного врядування.
14 липня в Івано-Франківську у просторі інноваційного центру Промприлад.Реновація пройде другий всеукраїнський бізнес-саміт  “Інновації. Підприємництво. Безпека”

Цього року саміт буде присвячений інноваціям, зокрема у безпековому секторі та у кризові часи.

«Інновації необхідні, особливо в країні, де триває війна. Потреба в інноваціях зростає коли говоримо про відновлення економіки і конкуренцію на глобальному ринку. Мета Brave Summit – привернути увагу до важливості розвитку підприємництва та інновацій в Україні, та розглянути виклики, які з’явились через війну», — говрить координаторка саміту, керівниця центру підтримки бізнесу «Промприладу» Іванна Погребняк.

У програмі заходу заплановані чотири панельні дискусії:

  • Свобода та права на місцях, взаємодія місцевої влади з підприємцями як чинники розширення підприємництва та інновацій в громаді;
  • Інновації як рушій економічного прориву;
  • Підприємництво і безпековий сектор. Інновації на перетині безпеки і бізнесу;
  • Історії трансформації проєктів та бізнесів, які виникли за часів повномасштабної війни.

Серед спікерів: співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк, розвиває галузь miltech в Україні; співзасновник Lasertag.Net Михайло Обод; директорка громадської організації Sunrise Valley Science & Technology Park в Литві Лайма Балчуне; CEO і засновник Cyber/nnov8 Святослав Святненко; співзасновник нейрологічного стартапу Anima Роман Гавриш; економіст Павло Шеремета; проєктна менеджерка науково-популярного лекторію Science4Kids Поліна Ліміна та ще понад 10 спікерів з бізнес-середовища та сектору публічного врядування.

В учасників буде можливість відвідати усі чотири панельні дискусії та взяти участь у нетворкінгу наприкінці вечора.

«Ми прагнемо створити платформу для підприємців, аби вони могли об’єднатися, обмінятись досвідом та ідеями, обговорити виклики та знайти спільні рішення, які принесуть користь їх бізнесам та сприятимуть відбудові і зміцненню економіки країни», — пояснює Іванна Погребняк.

Участь у бізнес-саміті безкоштовна за попередньою реєстрацією:  https://bit.ly/3qO8osp

Кількість місць обмежена.

Brave summit пройде вже вдруге. Вперше він відбувся 29 липня 2022 року. Подію тоді відвідало понад 200 учасників та 42 спікери з різних регіонів України.

Коли: 14 липня, з 9.00 до 20.00
Де: Промприлад.Реновація, Івано-Франківськ, вул. Української Перемоги, 23

Організатори: БО «Благодійний фонд Промприлад» у партнерстві з Бізнес-школою Українського католицького університету у рамках проєкту Центр підтримки бізнесу як місце для нових можливостей відновлення бізнесу за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».