Всеукраїнський діалог 2023: Громади – ветеранам

23 Травня 2023

9 червня 2023 року у Хмельницькому відбудеться «Всеукраїнський діалог 2023: Громади – ветеранам» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Запрошуємо взяти участь у заході представників органів влади, ветеранів, представників соціальних служб, які працюють з ветеранами у громадах.

Перемога – це не тільки український прапор над Донецьком, Луганськом та Сімферополем, це ще й достойне місце захисників та захисниць в українському суспільстві та ефективні програми реабілітації та реінтеграції.

Одночасне повернення понад 1,5 мільйона захисників і захисниць у мирне життя – виклик для стійкості державних інституцій, які потрібно готувати вже сьогодні – навчати фахівців, працювати з роботодавцями, оптимізувати систему надання послуг.

Під час діалогу  обговоримо такі питання:

  • Життя України та українців після перемоги. Яким воно буде?
  • З якими потребами захисники та захисниці повернуться до своїх родин та громад?
  • Як держава реалізовуватиме ці потреби?
  • Чи готове суспільство зустрічати ветеранів та ветеранок?
  • Як держава реалізує ветеранські політики на національному та місцевому рівнях?
  • Питання реабілітації: фізичної та психологічної, особливості, проблеми, здобутки.
  • Працевлаштування ветеранів та ветеранок: відкриття власної справи, підтримка ветеранського бізнесу, готовність працедавців до повернення працівників з фронту, програми вшанування пам’яті.

На заході заплановані виступи фахових спікерів, спілкування з експертами, виступи представників громад з усіх куточків України та виступи ветеранів.

Головною ціллю «Всеукраїнського діалогу 2023: Громади – ветеранам» є рішення, які будуть ухввалені та оголошені під час заходу. 

Реєстрація на захід триває до 31 травня за посиланням https://bit.ly/3pQPPTZ

Нагадаємо, що кількість учасників, які можуть взяти участь офлайн – обмежена. Тому, поспішіть зареєструватися. Якщо  вам не вдасться бути присутніми – зможете взяти участь онлайн (посилання буде надіслано згодом).