Виробник максібегів під час війни збільшив потужності на 40%

09 Жовтня 2023

Компанія “Арівапак” (Дніпро) – партнер Проєкту USAID “Економічна підтримка України” – виготовляє максібеги – великі мішки для перевезення зерна вагою 14 тонн. У 2023 році компанія отримала від Проєкту USAID замовлення на виготовлення 800 максібегів для агроекспортерів зерна.

Замовлення від Проєкту USAID та інших українських виробників допомогли Арівапаку збільшити робочі місця на 10 працівників, виплачувати заробітну плату, сплачувати податки до бюджетів та збільшити обсяги виробництва на 40%. Зараз у компанії працюють 24 людини.

Впродовж місяця компанія може виготовити до 500 максібегів. Аби вчасно виконати усі замовлення, на підприємстві взяли на роботу 10 спеціалістів: це швачки, закрійники та оператори технологічних установок.

“Така підтримка від Проєкту USAID є надзвичайно важливою для нас, адже дозволяє стабільно працювати, працевлаштовувати людей, сплачувати податки та розвиватися навіть в умовах війни”, – говорить засновник “Арівапак” Іван Рабізо.

Також для просування максібегів на ринку Проєкт USAID популяризував цю нову технологію перевезення зерна – відбувся круглий стіл для агровиробників, де виробник максібегів та компанія-агроекспортер розповідали про переваги цієї технології. Ця комунікаційна кампанія, а також збільшення кількості цих мішків у ланцюжках агроекспорту допомогли дізнатися про Арівапак іншим виробникам, у тому числі закордонним партнерам. У липні до компанії звернулися дві закордонні компанії, які побачили максібеги на терміналі у Словаччині.

Однією з таких є польська компанія, яка торгує зерном. Вона замовила тестову партію – 6 максібегів. Зараз Арівапак завершує їх виробництво та надсилатиме замовнику.

Інший закордонний замовник – компанія  з Німеччини, яка перевозить цемент. Після використання на своїх потужностях ці компанії будуть ухвалювати рішення про подальшу співпрацю. Також зацікавлені у придбанні українські агровиробники – Kernel та KSG group, ведуться перемовини.

 

Компанія “Арівапак” понад 10 років виготовляє тару та упаковування для транспортування харчових та нехарчових продуків.

Більше про українську компанію-виробника Максібегів за посилання: https://arivapak.com/

Нагадаємо, Проєкт USAID є частиною АГРІ-ініціативи, яка спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.