Як агробізнесу отримати гранти. 15-тий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”

14 Липня 2023

27 липня запрошуємо представників бізнесу на 15-тий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”.

На заході учасники дізнаються про грантову підтримку бізнесу у 2023 році.

Про гранти на теплицю та сад, зміни у цій програмі та основі критерії відбору розповість Ігор Віштак – директор Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Що робити, щоб не було відмови у подачі та схваленні заявок на грант «Своя теплиця», «Свій сад» говоритиме Антоніна Кутова – консультантка Програми USAID AGRO, співзасновниця, керуюча партнерка “Pro Capital Investment”.

Про грантові програми для аграрного бізнесу від програми USAID AGRO розповість Олександр Осовець – керівник групи з допоміжних послуг Програми USAID AGRO.

Під час майданчика представники бізнесу зможуть поставити спікерам питання.

Захід відбудеться 27 липня о 16 годині. Орієнтовна тривалість – 2 години.

Для участі пройдіть, будь ласка, реєстрацію – https://forms.office.com/r/nwuse3YnUS. Усі зареєстровані учасники отримають посилання для участі у заході.

Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” та Команди підтримки реформ Мінекономіки України.