Як ветеранам отримати грант на розвиток бізнесу

04 Вересня 2023

14 вересня запрошуємо представників бізнесу на 17-тий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”.

На заході учасники дізнаються про державну грантову програму підтримки  ветеранів та членів їх сімей.

Юлія Кіріллова — начальниця відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду розповість про те, як подати заявки на конкурсні програми Українського ветеранського фонду, хто може це зробити, які документи потрібно зібрати та на чому зупинитися детальніше, аби отримати від 500 тисяч гривень на початок та розвиток власного бізнесу:

“Бойовий досвід — це перевага, а не вада. Після війни вже менше страхів і більше сміливості. Саме тому ветеранки і ветерани пробують розпочинати власні справи. І ми у Фонді готові в цьому допомогти не лише знаннями, а й фінансово”.

Про підсумки та послідовність подачі грантових заявок розповість директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

Про особливості та  типові помилки при подачі грантових заявок говоритиме Юлія Жуланова – директорка департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу АТ “Ощадбанк”.

Під час майданчика представники бізнесу зможуть поставити спікерам питання.

Захід відбудеться 14 вересня о 16 годині. Орієнтовна тривалість – 2 години.

Для участі пройдіть, будь ласка, реєстрацію – https://forms.office.com/r/G7LFbEv7uG

Усі зареєстровані учасники отримають посилання для участі у заході.

Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” та Команди підтримки реформ Міністерства економіки України.