Захопливі історії крафтових майстрів та їхні унікальні продукти на Local Farmer Fest

01 Вересня 2023
Максим Лінник та Альона Малетич – талановите подружжя, яке три роки тому вирішило відправитися в крафтову подорож. Все почалося зі спільної ідеї на своїй кухні, де вони з маленької зернини авантюризму заснували крафтову сімейну майстерню “Divo-олія”.
«Ми горіли ідеєю корисної та смачної олії, мали непогану кредитну історію і трохи божевілля. Знайшли людей, які у нас повірили. Придбали перший мануальний прес, два мішечки зерна на ринку та фабричну етикетку. Ми стали для власної справи усім і одразу: робітниками-інженерами, маркетологами, бухгалтерами та прибиральниками. Повірте, це ще далеко не все… Діжки протікали, пакування підводило, але ми вірили, і продовжували. На кредитні кошти купили автоматичний прес, орендували приміщення, Максим попрощався зі стабільною роботою і, знаєте, це спрацювало», – розповідає Альона.
У майстерні “Divo-олія” на сучасному обладнанні давляться 14 видів олій – конопляна, кунжутна, соняшникова, лляна, кокосова, гірчична та багато інших. Альона навіть поділилася хитрощами, як готувати ну дуже смачний борщ на гірчичній олії!
Герої іншої крафтової історії – Іван Бабинський та Тарас Волощук. Вони започаткували бренд морозива “Blizzard”.
«Солодка мрія, напевне, зародилась ще у студентські роки. Тоді мені пощастило попрацювати на виробництві морозива в Америці. Воно для мене було таким смачним, ідеальним, я б так сказав. Згодом ми з Іваном побували на виробництві в Румунії та в Італії. Крокували ми довго», – розповідає Тарас.
Морозиво “Blizzard” – це справжня любов до природи в кожній ложечці. Тут зібрані найсмачніші фермерські інгредієнти: свіже молоко, ягоди, фрукти, домашні джеми, сорбети, карамель, шоколад, ароматні трави та багато іншого. Наразі доступні майже 20 унікальних смаків та поєднань.
Якщо ви прагнете познайомитися особисто з крафтярами та скуштувати їхні унікальні продукти, не пропустіть шанс відвідати Local Farmer Fest, який відбудеться 9-10 вересня у Львові у парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Тут ви знайдете багато інших талановитих виробників та їхні натуральні продукти.
Музикальний гість фестивалю – Гурт KAZKA.
💙💛 Вхід на фестиваль – безкоштовний.
Приходь, обирай локальне – підтримуй своїх!
Фестивалі Local Farmer Fest відбуваються за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.