Заклади освіти навчилися залучати гроші на розвиток

15 Червня 2023

Наприкінці березня Проєкт USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID) розпочав серію з 11 тренінгів, щоб навчити представників навчальних закладів диверсифікувати джерела наповнення бюджету установ за допомогою різних інструментів фандрейзингу.

Після оголошення набору на навчання на нього, зареєструвалось більше 1700 учасників представників різних типів навчальних закладів з усіх областей України. Щоб надати можливість усім опанувати інструменти фандрайзингу, зареєстровані учасники отримали можливість взяти участь у тренінгу через платформу для конференцій або переглянути трансляцію на каналі YouTube.

Для перевірки домашніх завдань та здійснення менторського супроводу 118 учасників, які розробили фандрейзингові кампанії, тренер Руслан Краплич залучив освітню українську платформу CREO.

У результаті ефективної взаємодії команди представників 80 закладів освіти різного рівня створили фандрайзингові стратегії для своїх закладів освіти.

На початку червня Проєкт USAID провів ознайомчий вебінар з питань побудови фандрейзингової стратегії і для 25 представників українського бізнесу, які також взяли участь у тренінгу.

Враховуючи велику зацікавленість партнерів Проєкту USAID, друга хвиля тренінгів та менторської підтримки відбудеться восени цього року для представників закладів освіти. Тож Проєкт USAID надасть можливість ще більшій кількості людей опанувати інструменти фандрейзингу та отримати допомогу у розробленні фандрейзингових стратегій, щоб залучити кошти на відновлення та розвиток.