Запрошуємо членів Спілки українських підприємців долучитися до дослідження енергетичних викликів бізнесу

02 Червня 2023
Спілка українських підприємців – СУП у партнерстві з Проєктом USAID «Економічна підтримка України» та Асоціацією енергоаудиторів України розпочинають дослідження енергетичних викликів, з якими стикнувся український бізнес.
 
Як найбільша бізнес-асоціація українських підприємців, СУП закликає компанії-учасники долучитися до опитування, щоб на основі виявлених складнощів, з яким стикаються підприємці з різних сегментів бізнесу, в майбутньому розробити програми підтримки та забезпечення енергетичної стійкості, які б дозволили українському бізнесу безперебійно працювати, незважаючи на потенційні негативні зовнішні фактори.
До опитування запрошуємо членів СУП, які є власниками або займають керівні посади в суб’єктах господарювання, є представниками мікро-, малого та середнього бізнесу і зареєстровані в різних областях України.
 
Долучитися до опитування можна тут: bit.ly/3OGIzod
 
Дослідження реальних енергетичних викликів покликане оцінити стан справ на підприємствах та дати розуміння, як убезпечити бізнес від енергетичних ризиків. Адже на практиці перебої з енергопостачанням для підприємців означають затримки у виробництві та логістиці і конвертуються у недоотриманий прибуток. Особливо це критично для малого та мікробізнесу, який володіє обмеженими ресурсами для пом’якшення наслідків такого впливу.
 
Результати дослідження будуть оприлюднені наприкінці червня.