Запрошуємо представників бізнесу на 13-тий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”

04 Травня 2023

11 травня запрошуємо представників бізнесу на 13-тий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”.

Під час заходу підприємці дізнаються, як отримати консультації та залучити інвестиції для розвитку технологій, виробництва, збуту, маркетингу та персоналу малому та середньому бізнесу в Україні від менторів Служби старших експертів. Це провідна німецька організація, яка об’єднує досвідчених професіоналів і допомагає українським компаніям в питаннях технологій, інвестицій, маркетингу та розвитку.

Спікером заходу буде представник Служби старших експертів Фонду німецької економіки з міжнародного співробітництва Олексій Назаренко:

“Під час війни багато підприємців шукають фінансування для відновлення свого бізнесу на новому місці або його розширення. Насправді, у світі багато грошей, але потрібно знати, звідки їх можна залучати, як презентувати свої ідеї, щоб інвестори повірили у них. Саме такі консультації надає Служба старших експертів. Українські підприємці зможуть дізнатися багато корисної інформації від представників Служби, отримають доступ до експертів світового рівня, які допомагають як мікробізнесу, так і корпораціям”.

Початок заходу о 16 годині. Орієнтовна тривалість – 2 години.

Для участі пройдіть, будь ласка, реєстрацію – https://forms.office.com/r/Z2C9xg4LT3

Усі зареєстровані учасники отримають посилання для участі у заході.

Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” та Команди Офісу підтримки реформ Мінекономіки України.