Запит на надання пропозицій | Проєктування та будівництва високоенергетичної рентгенівської системи сканування потягів

Закупівлі
27 Травня 2024

DAI Global запрошує кваліфіковані компанії подати пропозиції щодо проєктування та будівництва високоенергетичної рентгенівської системи сканування потягів: Лот 1 – Залізнична станція Вадул-Сірет (Чернівецька область); Лот 2 – Залізнична станція Чоп (Закарпатська область) у рамках  Request for Proposal (RFP) No. REQ-KYV-24-0177 для Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID).

Attachment A1 General Technical Specifications – Vadul-Siret

Attachment A2 General Technical Specifications – Chop

Attachment I. Template Firm Fixed Price Construction Subcontract

Attachment K RFP Rail Scanner

Attachment L Template Quality Assurance Plan

Attachment O Template Subcontract Quality Control Plan

Attachment Q Bank Letter of Guarantee (BLG)

Attachment S Inspection and Testing Plan (ITP)

Attachment T Security Plan

Візьміть до уваги ці важливі дати та електронні адреси:
Дата надання запиту: 27 травня 2024 року
Попередня конференція для учасників тендеру: Попередня онлайн-конференція для учасників тендеру  відбудеться 5 червня 2024 року о 16:00 за місцевим київським часом в Україні  у Teams. Просимо надіслати електронні адреси та назву компанії учасників онлайн-конференції на адресу ProcurementERA@dai.com не пізніше 4 червня 2024 року до 16:00 за місцевим київським часом в Україні

 

Відвідування майданчика: Лот 2  Відвідування майданчика Учасниками тендеру заплановано на період 18 червня 2024 р., на залізничній станції Чоп за адресою: вул. Привокзальна, 2, Чоп, Закарпатська область, Україна, 89500.

Лот 1  Відвідування майданчика Учасниками тендеру заплановано на період 20 червня 2024 р., на залізничній станції Вадул-Сірет за адресою: Черепківці, Чернівецька область, Україна, 60444.

Для кожної організації існує обмеження – дві особи з організації.

Для відвідуванню майданчику Учасник зобов’язаний не пізніше 7 червня 2024 р. надати список своїх представників із зазначенням посади та назви підприємства та надати копію їх паспортів

 

Кінцевий термін отримання запитань: 27 червня 2024 року не пізніше 18:00 за місцевим київським часом в Україні на електронну адресу: ProcurementERA@dai.com.

Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Кінцевий термін отримання пропозицій: 1 серпня 2024 року не пізніше 18:00 за місцевим київським часом в Україні на електронну адресу: ProcurementERAInbox@dai.com

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПИТАНЬ ТА АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ.